AKCE & AKTUALITY

28.10.2016
Stříbrní Vojta Pokorný a Páťa Pospíšil
Krásný úspěch zaznamenali 24.9.2016 na turnaji v Ústí nad Labem naši mladší žáci Vojta Pokorný a Páťa Pospíšil, když se probojovali do finále v deblu. I přestože na ten nejcennější kov nedosáhli, trofej za 2. místo byla zaslouženou odměnou. Klukům moc gratulujeme!
celý text
02.09.2016
HermínaCup 2016
Dne 27.8.2016 se uskutečnil tradiční turnaj HermínaCup. Celkem 12 týmů se za perfektního počasí utkalo ve čtyřhrách a nechybělo i následné posezení. Pár fotografií Jirky Kučery (díky) naleznete v sekci fotogalerie.
01.09.2016
Úspěch žákyň v Kralupském poháru
Ve dnech 27.8. - 28.8.2016 se konal Kralupsky pohár - turnaj mladších zakyn v Kralupech nad Vltavou, ve kterém hned naše tři hracky zaznamenaly velký úspěch. Na 3.miste se umístila Sara Knapikova, finale si zahraly Jessica Kabelkova a Eva Mrázková, z kterého si Jessica odvezla stříbro a Eva zlato. Holky, gratulujeme!!!
celý text
06.04.2016
Sára Knapíková vyplenila Kralupy nad Vltavou
25.-27.3. se konal turnaj mladších žákyň v Kralupech nad Vltavou. Tradičně se zúčastnila i litoměřická odchovankyně Sára Knapíková a opět se zde na turnaji velice dařilo.
celý text
14.07.2015
Úspěch mladších žákyň
O víkendu /11.-13.7./ proběhl turnaj mladších žákyň v České Lípě, který byl pro naše holky úspěšný :-) Jessica Kabelková získala bronz v singlu a stříbro společně s Rozalií Neubauerovou ve čtyřhře, Rozka taktéž vybojovala bronz v singlu. Obě děvčata trénuje Jirka Šimánek.
celý text

 

 

Aktualizován přehled zápasů v roce 2016

 

Starší články  (2013):


Minitenisté jsou 3 v kraji!

Mladí tenisté z Litoměřic skončili ve své premiérové sezóně na krásném 3. místě severočeského (ústeckého+libereckého) kraje. Nutno dodat, že mohli pomýšlet ještě trochu výše, a sice na republikovou účast, která ale při absenci některých našich opor, o kousek unikla. I tak je to velký úspěch a celému týmu patří obrovská gratulace!
I přes ničivé záplavy minitenisté pokračovali v řádném tréninku (ve svém azylu ve V.Žernosekách) i ve svém rozjetém útoku na 1. místo ve skupině. Ke svému 2.kolu jsme se vydali do Bíliny, kde se nám podařilo skvělé výsledky zopakovat a opět zvítězit nad všemi svými soupeři. Nejprve jsme porazili Bílinu 5:3, kde bodovali - Pokorný 2krát, Kabelka 2krát, Křížová 1krát. Potom jsme rozdrtili Teplice 7:1, Pokorný 2 body, Dvořák 1 bod, Kabelka 2 body, Křížová 1 bod, Hladík 1 bod. A zbýval nám soupeř z Mostu, nad kterým jsme zvítězili také 5:3. Pokorný 1 bod, Křížová 2 body, Kabelka 1 bod, Hladík 1 bod a mohli jsme se začít těšit na krajské finále, kde se utkají vítězové všech 4 skupin o jedno postupové místo na MČR.
Bohužel termín našeho velkého finále byl stanoven na 22.6., kdy 3 z 5 našich borců byli na ozdravném pobytu v zahraničí. Narychlo jsme tedy povolali 2 náhradníky, se kterými počítáme pro příští rok. Nově složený tým – Pokorný, Dvořák, Tvrzník, Kačur, bojoval do posledního míče. Na postup do republikového finále to sice nestačilo, ale i 3. místo v kraji je velkým úspěchem! Chtěla bych všem tenistům moc poděkovat za povedenou sezónu a skvělou reprezentaci našeho města. Je vidět, že i přes nedostatečnou podporu vedení tenisového oddílu, za námi stojí kus práce a jdeme správným směrem!
Složení týmu:
Pokorný Vojtěch, Dvořák Kryštof, Kabelka Antonín, Křížová Adriana, Hladík Šimon,
Tvrzník Tobiáš, Kačur Daniel

Kapitánka týmu,
M. Zuziaková

 

Poznámka Výboru TO k poslední větě výše uvedeného článku:

M. Zuziaková měla zájem o tréninky ve vysoce exponovaných odpoledních a večerních hodinách. To vzhledem k zájmu ostatních členů oddílu o kurty nebylo možné akceptovat. Výbor TO oddílu navrhnul alternativní řešení, které ale trenérka odmítla.

 


Minitenisté zvládli svou premiéru na výbornou!

Své první letošní mistrovské utkání sehráli mladí hráči na kurtech v Teplicích. Pro většinu z nich se jednalo o zápasovou premiéru, což ale na výsledku nebylo vůbec znát. Podali krásné výkony a porazili postupně své soupeře z Bíliny, Teplic i Mostu. Celý tým zaslouží velkou pochvalu! Doufejme, že jim parádní výkony a obrovská chuť vydrží co nejdéle.

 
Výsledky utkání:
Ltm – Bílina 5:3
Ltm – Teplice 7:1
Ltm – Most 5:3
 
Tým hrál ve složení : Pokorný, Dvořák, Kabelka, Křížová, Hladík 
 
Statistiky jednotlivých hráčů:
1. Pokorný Vojtěch – 4 vítězství, 2 porážky
2. Dvořák Kryštof – 2 vítězství, 3 porážky
3. Kabelka Antonín – 5 vítězství
4. Křížová Adriana – 4 vítězství, 1 porážka
5. Hladík Šimon – 2 vítězství, 1 porážka
 
 
 

starší články


 


Minitenis 

V letošním roce zasáhne do mistrovských bojů také kategorie našich nejmladších nadějí - MINITENIS . Jde o "zmenšený tenis" umožňující dětem ve věku do 7 let hrát utkání podobně jako hrají dospělí na normálním hřišti. Kurt na minitenis je menší, síť je nižší a míče jsou lehčí a měkčí.

Náš minitenisový tým se celou zimu pilně připravoval a už se na nadcházející utkání velmi těší. Pro všechny děti to bude zápasová premiéra, tak držíme palce a přejeme hodně štěstí!

V této premiérové sezóně budou litoměřický oddíl reprezentovat: Vojta Pokorný, Kryštof Dvořák, Antonín Kabelka, Adriana Křížová a Šimon Hladík.


Severočeský přebor minitenis a babytenis 2013


MINITENIS

Soutěže smíšených družstev 2013

Memorial Zdenka Kocmana sk.D

LTK Teplice(1)

Bílina A (2)

Jirkov (3)

Litoměřice (4)

Most B (5)


Soutěž se hraje turnajovým způsobem každý s každým dvakrát.

I. kolo místo konání termín 18. 5. 2013 od 9 hodin

II. kolo místo konání termín 8. 6. 2013 od 9 hodin 

Skupina D

1.     Kolo pořadatel LTK Teplice 4-2, 5-1, 1-4, 2-3, 4-5, 3-1, 5-3, 1-2, 2-5, 3-4

2.     Kolo pořadatel Bílina 2-4, 1-5, 4-1, 3-2, 5-4, 1-3, 3-5, 2-1, 5-2, 4-3

 

Vítěz z každé skupiny postoupí do finále, které se odehraje 22. 6. 2013.

 

  

                staňte se sponzorem klubu