AKCE & AKTUALITY

16.04.2022
Zahájení sezóny
V pondělí 18.4.2022 se zahajuje provoz na antukových dvorcích (dle pravidel Hracího řádu a podmínek níže).
celý text
22.03.2022
Brigády 2022
Dnem 22.3.2022 začínají členské brigády tenisového oddílu. Bližší informace k jejich organizaci získáte u správce Milana Pařízka. VTO
celý text
26.04.2021
Zahájen provoz areálu
26.4.2021 byl zahájen provoz areálu. Aktualizované příspěvky naleznete v sekci ORGANIZAČNÍ
celý text
13.04.2021
Jarní brigády
Probíhají jarní brigády. S ohledem na vládní opatření si domluvte svoji účast předem se správcem areálu.
celý text
06.10.2020
Rezervace kurtů již jen přes e-RS
Od října je možná rezervace kurtů pouze přes elektronický rezervační systém.
celý text
03.08.2020
Přístřešek zpět na svém místě
Tuto sobotu jsme vrátili přístřešek na své původní místo blíže k Labi. Děkujeme všem, kteří si mákli :-)
celý text
01.08.2020
Snížení hracích poplatů
Snižujeme cenu hodinových hracích poplatků
celý text
10.06.2020
Kurty jsou v běžném režimu
V současné době jsou kurty provozovány ve standardním režimu.
celý text
07.04.2020
Jarní brigády
7.4.2020 zahajujeme přípravu tenisových kurtů
celý text
10.04.2018
Vyplétání raket
Potřebujete vyplést raketu ?
celý text

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo A

MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS - DS 1

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTK Liberec A
Tisknout
7
0
47:13
99:29
658:323
14
2
Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
Tisknout
6
1
47:12
95:27
621:304
13
3
TK Ústí n.Labem
Tisknout
3
4
32:31
69:69
541:544
10
4
LTC Panorama Teplice
Tisknout
3
4
29:31
62:67
509:526
10
5
TK LTC Děčín
Tisknout
3
4
26:37
57:81
496:645
10
6
TCEN Hrádek nad Nisou
Tisknout
3
4
24:39
55:83
463:571
10
7
Severočeská tenisová o.s. A Most
Tisknout
3
4
19:40
41:83
391:614
10
8
Slavoj Litoměřice A
Tisknout
0
7
21:42
49:88
482:634
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2019 10:00.
1
LTC Panorama Teplice Severočeská tenisová o.s. A Most
4:5
8:10
77:81
Zápis o utkání - oficiální
2
TK LTC Děčín TK Ústí n.Labem
5:4
12:10
93:81
Zápis o utkání - oficiální
3
Slavoj Litoměřice A LTK Liberec A
3:6
6:13
57:96
Zápis o utkání - oficiální
4
Severočeská tenisová o.s. B Jablonec TCEN Hrádek nad Nisou
9:0
18:1
109:28
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2019
5
TCEN Hrádek nad Nisou LTC Panorama Teplice
3:6
7:13
61:80
Zápis o utkání - oficiální
6
LTK Liberec A Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
5:4
11:9
85:82
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Ústí n.Labem Slavoj Litoměřice A
7:2
14:7
106:76
Zápis o utkání - oficiální
8
Severočeská tenisová o.s. A Most TK LTC Děčín
5:4
10:8
85:70
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2019
9
LTC Panorama Teplice TK LTC Děčín
4:5
11:10
108:87
Zápis o utkání - oficiální
10
Slavoj Litoměřice A Severočeská tenisová o.s. A Most
4:5
10:11
92:88
Zápis o utkání - oficiální
11
Severočeská tenisová o.s. B Jablonec TK Ústí n.Labem
8:1
16:2
103:26
Zápis o utkání - oficiální
12
TCEN Hrádek nad Nisou LTK Liberec A
3:6
6:14
53:91
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2019
13
LTK Liberec A LTC Panorama Teplice
6:0
12:0
72:9
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Ústí n.Labem TCEN Hrádek nad Nisou
7:2
14:5
88:51
Zápis o utkání - oficiální
15
Severočeská tenisová o.s. A Most Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
0:5
0:10
17:60
Zápis o utkání - oficiální
16
TK LTC Děčín Slavoj Litoměřice A
6:3
12:6
88:75
Zápis o utkání - oficiální
5
08.06.2019
17
LTC Panorama Teplice Slavoj Litoměřice A
7:2
14:6
97:68
Zápis o utkání - oficiální
18
Severočeská tenisová o.s. B Jablonec TK LTC Děčín
9:0
18:1
113:35
Zápis o utkání - oficiální
19
TCEN Hrádek nad Nisou Severočeská tenisová o.s. A Most
6:3
12:6
90:64
Zápis o utkání - oficiální
20
LTK Liberec A TK Ústí n.Labem
9:0
18:1
113:51
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2019
21
TK Ústí n.Labem LTC Panorama Teplice
4:5
10:10
75:76
Zápis o utkání - oficiální
22
Severočeská tenisová o.s. A Most LTK Liberec A
1:8
3:17
24:111
Zápis o utkání - oficiální
23
TK LTC Děčín TCEN Hrádek nad Nisou
4:5
10:12
76:93
Zápis o utkání - oficiální
24
Slavoj Litoměřice A Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
3:6
6:12
51:72
Zápis o utkání - oficiální
7
22.06.2019
25
LTC Panorama Teplice Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
3:6
6:12
62:82
Zápis o utkání - oficiální
26
TCEN Hrádek nad Nisou Slavoj Litoměřice A
5:4
12:8
87:63
Zápis o utkání - oficiální
27
LTK Liberec A TK LTC Děčín
7:2
14:4
90:47
Zápis o utkání - oficiální
28
TK Ústí n.Labem Severočeská tenisová o.s. A Most
9:0
18:1
114:32
Zápis o utkání - oficiální

 

 

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo B

DS2D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Matchball Česká Lípa A
Tisknout
7
0
49:14
99:29
664:265
14
2
TK Doksy
Tisknout
6
1
42:21
87:50
614:470
13
3
TJ Sokol Ústí n.L.
Tisknout
4
3
37:26
80:56
629:478
11
4
SK Matchball Česká Lípa B
Tisknout
4
3
33:30
71:63
567:526
11
5
TJ Jiskra Nový Bor ,z.s.
Tisknout
4
3
30:33
65:69
557:577
11
6
SK Štětí
Tisknout
2
5
26:37
56:80
490:631
9
7
Tenis Libochovice
Tisknout
1
6
23:40
48:85
483:668
7
8
Slavoj Litoměřice B
Tisknout
0
7
12:51
28:102
304:693
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2019
1
TJ Sokol Ústí n.L. SK Matchball Česká Lípa A
2:7
5:14
62:100
Zápis o utkání - oficiální
2
SK Matchball Česká Lípa B TJ Jiskra Nový Bor ,z.s.
5:4
11:8
91:68
Zápis o utkání - oficiální
3
Slavoj Litoměřice B Tenis Libochovice
4:5
8:10
65:79
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Doksy SK Štětí
7:2
14:5
103:54
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2019
5
SK Štětí TJ Sokol Ústí n.L.
3:6
7:14
71:103
Zápis o utkání - oficiální
6
Tenis Libochovice TK Doksy
3:6
7:13
78:101
Zápis o utkání - oficiální
7
TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. Slavoj Litoměřice B
5:4
10:8
93:58
Zápis o utkání - oficiální
8
SK Matchball Česká Lípa A SK Matchball Česká Lípa B
6:3
13:6
87:48
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2019
9
TJ Sokol Ústí n.L. SK Matchball Česká Lípa B
9:0
18:1
115:35
Zápis o utkání - oficiální
10
Slavoj Litoměřice B SK Matchball Česká Lípa A
2:7
4:14
37:92
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Doksy TJ Jiskra Nový Bor ,z.s.
6:3
12:8
86:70
Zápis o utkání - oficiální
12
SK Štětí Tenis Libochovice
5:4
11:8
88:76
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2019
13
Tenis Libochovice TJ Sokol Ústí n.L.
3:6
6:13
57:99
Zápis o utkání - oficiální
14
TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. SK Štětí
5:4
11:8
95:84
Zápis o utkání - oficiální
15
SK Matchball Česká Lípa A TK Doksy
6:3
12:6
89:45
Zápis o utkání - oficiální
16
SK Matchball Česká Lípa B Slavoj Litoměřice B
8:1
16:2
101:32
Zápis o utkání - oficiální
5
08.06.2019
17
TJ Sokol Ústí n.L. Slavoj Litoměřice B
9:0
18:1
111:27
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Doksy SK Matchball Česká Lípa B
5:4
11:10
77:80
Zápis o utkání - oficiální
19
SK Štětí SK Matchball Česká Lípa A
3:6
6:12
43:87
Zápis o utkání - oficiální
20
Tenis Libochovice TJ Jiskra Nový Bor ,z.s.
4:5
9:12
90:104
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2019
21
TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TJ Sokol Ústí n.L.
7:2
14:5
97:67
Zápis o utkání - oficiální
22
SK Matchball Česká Lípa A (s) Tenis Libochovice
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální
23
SK Matchball Česká Lípa B SK Štětí
8:1
17:3
109:44
Zápis o utkání - oficiální
24
Slavoj Litoměřice B TK Doksy
0:9
1:18
27:111
Zápis o utkání - oficiální
7
22.06.2019
25
TJ Sokol Ústí n.L. TK Doksy
3:6
7:13
72:91
Zápis o utkání - oficiální
26
SK Štětí Slavoj Litoměřice B
8:1
16:4
106:58
Zápis o utkání - oficiální
27
Tenis Libochovice SK Matchball Česká Lípa B
4:5
8:10
103:103
Zápis o utkání - oficiální
28
TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. SK Matchball Česká Lípa A
1:8
2:16
30:101
Zápis o utkání - oficiální

 

 

 

                staňte se sponzorem klubu