AKCE & AKTUALITY

08.10.2018
Stavba přetlakové haly
V sobotu 20.10. proběhne stavba nafukovací haly. Prvním hracím dnem (pokud půjde vše podle plánu)
celý text
04.07.2018
Organizační
Ve dnech 9.-13.7.2018 bude z důvodu pořádání tenisového kempu omezen provoz v čase od 9:00 do 14:00 hod na dva dvorce. Děkujeme za pochopení. VTO.
celý text
07.05.2018
Výsledky mistrovských utkání
Dnes naši starší žáci smetli SK Štětí 9:0, parádní zápas. Gratulujeme !!
celý text
30.4.2018
Mistrovské útkání mladších žáků B
V neděli naši mladší žáci B získali první vítězství v mistrovském utkání proti SK Štětí v poměru 6:3. Gratulujeme !!!
celý text
10.04.2018
Vyplétání raket
Potřebujete vyplést raketu ?
celý text
28.02.2018
Turnaj mladších žáků v Ústí nad Labem
Máme tu parádní úspěch našich mladších žáků, Vojta Pokorný a Milan Kloub ovládli turnaj TK Severní Terasa v Ústí nad Labem ze dne 24.-26.2.2018. Milan Kloub ve finále porazil Vojtu Pokorného 6:1,6:3 a společně vyhráli debla. Dvě zlaté a jedna stříbrná je paráda.
celý text

 

ZAHÁJENÍ PROVOZU TENISOVÉ HALY 17.10.2017

 

Informace ze dne 4.10.2017:

Dobrý den všem tenistům :-)

     Pomalu, ale jistě se nám blíží zimní sezóna. Vloni to byla pro všechny z nás premiéra - je obecně známo, že všechny začátky jsou těžké, tudíž doufám, že letošní rok bude jednodušší :-) Termín pro stavbu haly je naplánován na pondělí 16.10.2017 od 8.00 hod., tzn. že od 17.10.2017 se bude trénovat v hale. Přístupové kódy - jak pro vstup do celého areálu, tak i do šaten zůstávají stejné. Hala bude jako vloni elektronicky zabezpečena - pro ty z vás, kteří mají čipy se rovněž nic nemění. Kdo by čip potřeboval, nebo naopak chtěl vrátit - tak mě prosím kontaktujte. I rezervační systém nám zůstane stejný, ti z vás, kteří ho používali již vloni ví jak na to - všechny přihlašovací práva a hesla zůstávají stejná. Pro případné nové zájemce odkaz na rezervačník je následující:  http://tenis-hala.rezervacnik.cz       Novinkou tohoto roku je facebooková stránka - profil -  nebo co to vlastně je?  :-) Úplně to není moje parketa, takže se předem omlouvám za případné nedostatky, ale snažíme se jít s dobou a mladá generace to snad ocení :-)     fcb:  tenisová hala Litoměřice   zde budou průběžně zveřejňovány informace o hale, data připravovaných dětských klubových turnajů, fota atd., další informace související s tenisem, videa, fotky atd. najdete rovněž na fcb: Tenisový oddíl Slavoj Litoměřice a taktéž Cardio tenis Litoměřice 

     Byly stanoveny společné tréninky dětí:

- baby tenis          pondělky  16-17 hod    (oba kurty)

- mladší žáci        středy        17-18 hod     (oba kurty)

- starší žáci          pondělky   19-20 hod    (oba kurty)

Prosím promyslete a nahlaste svým trenérům děti, které mají zájem ..... , děti nebudou platit za pronájem haly, tu dostávají zdarma, bude se vybírat pouze na trenéry Slavoje. Poplatek za celou zimní sezónu (říjen - duben) ve výši 1000,- Kč prosím zaplaťte trenérům v průběhu prvních tréninkových hodin. 

 

     Celosezónní rezervace:

     Jsou rezervace, na které se vztahuje 8%-ní sleva, která bude odečtena ve faktuře. Tyto rezervace trvají celou sezónu a pravidelně se opakují  (sezóna začíná v út 17.10.2017 a končí ve čt 12.4.2018), tzn. např. pondělky 17-18 hod. Tyto rezervace je možné provádět již nyní. Fakturace bude probíhat ve dvou splátkách - 1. část od začátku sezóny (cca polovina října) do konce roku 2017 - fakturu obdržíte mailem ve druhé polovině října, 2. část leden - pol. dubna - faktury budu vystavovat v průběhu měsíce ledna (stejně jako vloni).

     Ceník (stejný jako vloni) - jednorázové rezervace

Provoz denně pondělky - neděle  od 9.00 - 22.00 hod  (po domluvě lze časy upravit)

  9.00 - 13.00 hod       200,- Kč

13.00 - 15.00 hod       270,- Kč

15.00 - 20.00 hod       320,- Kč

20.00 - 22.00 hod       280,- Kč

 

Celosezónní rezervace 8% sleva z výše uvedené ceny.

 

     Bonusové hodiny

     Taktéž novinka letošní sezóny :-)  Rozhodli jsme se, ty z vás, kteří se významněji podíleli na bourání haly odměnit jednou či více bonusovými hodinami. Počty a konkrétní jména sdělím osobně nebo přes sms. Bonusová hodina je hodina, kterou si můžete vybrat v libovolném čase na kurtu A nebo B - jedinou podmínkou je, aby druhý kurt v tu dobu byl využit. Tyto rezervace si nebudete dělat na svoje jméno (protože bych vám je na konci měsíce vyfakturovala jako jednorázové), rezervace budou na moje jméno - tudíž bude třeba, abyste mě s vaším požadavkem kontaktovali buďto osobně, telefonicky nebo přes sms  např. mám zájem si vybrat bonusovou hodinu dne ...., v .... hodin. Bonusové hodiny bude možné rezervovat a vybírat až po zahájení halové sezóny.

 

     Doufám, že se mi podařilo shrnout alespoň základní info do tohoto mailu, další informace budou zveřejňovány postupně přes facebookové profily.

     Pokud vám není něco jasné nebo máte jakékoliv dotazy můžete mě kontaktovat telefonicky nebo napsat sms   777 349 437případně mail  Kabelkovahana@seznam.cz  a odvážlivci mohou zkusit i fcb:  tenisová hala Litoměřice

 

     S pozdravem    Hana Kabelková

 

PS: Prosím trenéry o předání těchto informací svým svěřencům - případně rodičům svých svěřenců :-)   Děkuji 

     Oproti tomu jsou rezervace jednorázové, kde si z volných hodin vyberete a zarezervujete pouze určitou hodinu - např. pátek 20.10.20417 od 14.00 hod, na takovouto rezervaci se pochopitelně sleva nevztahuje. A tyto rezervace bude možné provádět až po zahájení provozu. Budou fakturovány vždy po skončení daného měsíce.

 

S pozdravem Hana Kabelková

  

Informace ze dne 14.11.2016:

Během víkendu (12.-13.11.) plynaři dodělali novou plynovou přípojku do kontejneru s technologií. Takže jsme se zase o kousek posunuli.... Sice nám do rána zamrzla voda v hale, ale to určitě vyřešíme :-). Dnes ráno (pondělí) přijel technik z Weishauptu, který po několika hodinách zprovoznil hořák pro nafukovací halu. Nicméně pořád čekáme na plynovou revizi, nový regulační ventil a hodiny .... Tzn., že jsme sice zprovoznili hořák, ale průtok plynu, který přichází k hořáku je stále nedostačující. Aby hořák za daných podmínek vůbec mohl fungovat, musel se odpojit stávající kotel, který vytápí šatny. Proto jsme do šaten koupili přímotopy, abychom je mohli vytápět, ale teplá voda prozatím nepoteče - nebudete mít tedy možnost se vysprchovat. Nicméně za dané situace ze všech možných řešení je tohle podle mého názoru asi nejlepší !!!!! Stručně řečeno: šatny budou temperované, nepoteče teplá voda, ale v hale budeme mít kolem 13 st. (při venkovní teplotě kolem nuly). Což je pro nás luxus, neboť i malé děti trénovaly při 2 st. celsia. Až budou hotové revize a dostaneme od plynáren přidělené nové hodiny a větší regulační ventil přijede znovu technik z Weishauptu, který nám přeprogramuje hořák na vyšší výkon a budeme moci opět zprovoznit plynový kotel, který vytápí šatny a ohřívá vodu. Předpokládáme, že se nám to podaří během následujících 3 týdnů. Proč dělat věci jednoduše, když to jde i složitě ..... ?????  

 
Jelikož hořák na snížený výkon poběží 24 hodin denně a šatny budou vytápěné přímotopy s platností od zítřka tj.15.11.2016 ruším slevy a  vracíme se k původním cenám rezervací. Jednorázové rezervace budou fakturovány vždy po skončení měsíce  (tzn. např. začátkem prosince vám přijde na mailovou adresu faktura za hodiny, které jste si pronajali v říjnu.....) 
 
S pozdravem    Hana Kabelková  
 

 


Informace ze dne 4.11.2016:

Dobrý den všem,

 
Jelikož nám venku trochu přituhlo a do dnešního dne se nám nepodařilo zprovoznit plynovou přípojku, rozhodla jsem se počínaje dneškem tj.pátek 4.11.2016 až do doby co budeme topit poskytnout slevu ve výši 50% na všechny rezervace. Pokud někteří z vás za stávajících podmínek nechtějí halu využívat, což je zcela pochopitelné  - je možné rezervaci přerušit až do doby co budeme topit. Jen mi prosím dejte vědět, kdo má o přerušení zájem. Stačí poslat zprávu nebo mail .... děkuji. Jelikož většina z vás už má tyto hodiny předplacené, vystavím daňové dobropisy a peníze vám zašlu zpět. Ještě jednou se omlouvám za vzniklé potíže .... :-(
 
A aby to nebylo jenom negativní, tak k dnešnímu dni se nám podařilo vyměnit antuku na obou kurtech, zařídit zavlažování a dokonce máme v hale i automat na kávu :-)
 
Předpokládaný termín pro zahájení vytápění haly je stanoven na 14.11.2016.
 
S pozdravem Hana Kabelková 
 
PS: Ještě bych chtěla poděkovat všem, kteří nám pomohli koupat novou plynovou přípojku.... :-)
 

 

 

Informace ze dne 20.10.2016:

Vážení tenisté,

zítra dne 21.10.2016 nám začíná halová sezóna :-) Halu se nám postavit podařilo, ale bohužel ještě není úplně dořešená plynová přípojka - tzn., že nemůžeme ohřívat vzduch. Děláme vše, co je v našich silách, ale do zahájení sezóny se to určitě nepovede :-( Proto jsme se rozhodli první týden u celosezónních rezervací Vám dát slevu 100,-Kč na každou hodinu jako kompenzaci za tuto nepříjemnost.

Než bude topení zprovozněno tak se prosím přioblékněte!!!

V průběhu zimní sezóny bude celý tenisový areál uzavřen. Do areálu se dostanete po zadání "tajného" číselného kódu u vstupní branky 4321. Stejný přístupový kód použijte i pro vstup na toalety.

Kdo má celosezónní rezervaci bude potřebovat pro vstup do haly čip. Pokud ho ještě nemáte, tak se prosím ozvěte co nejdříve. Cena jednoho čipu je 120 Kč. S jedním čipem se do haly dostanou i 4 hráči najednou, takže nemusí mít každý svůj.

S pozdravem Hana Kabelková  


 
Otevírací doba denně od 9.00 do 22.00 (po domluvě lze časy upravit), rezervace je možné provádět pouze v hodinových intervalech (tzn. nelze si pronajmout halu na hodinu a půl).
 
 
Pro nadcházející zimní sezónu 2016/2017 bude platný následující ceník:
 
Provoz denně (Po - Ne)   9.00 - 22hod
 
                                                    Jednorázové rezervace                                Celosezónní   (8% sleva)
09.00 - 13.00 hod                              200,- Kč/hod                                                   184,- Kč/hod
13.00 - 15.00 hod                              270,- Kč/hod                                                   248,40 Kč/hod
15.00 - 20.00 hod                              320,- Kč/hod                                                   294,40 Kč/hod
20.00 - 22.00 hod                              280,- Kč/hod                                                   257,60 Kč/hod   
 
 
Celosezónní rezervace budou fakturovány ve dvou částech. První faktura na začátku sezóny na období od 21.10.2016 do 31.12.2016 a počátkem ledna druhá na období od 1.1.2017 do konce halové sezóny (přesný datum bude upřesněn).  
 
Doplnění informací ze  dne 15.9.:
 
- zimní sezóna v hale začíná pátkem 21.10.2016
- posledním dnem zimní sezóny bude čtvrtek 20.4.2017
- v průběhu sezóny bude hala uzavřena pouze dva dny a to 24.12. a 25.12.2016
- tréninky mladších žáků budou každou středu od 15.00-16.00 hod na obou kurtech
- tréninky starších žáků každé pondělí od 19.00 - 20.00 hod na obou kurtech
- dorost bude mít společné tréninky každou středu od 20.00 - 21.00 hod taktéž na obou kurtech
- koncem příštího týdne dojde ke spuštění on-line rezervačního systému
 
 
Případné další informace budou zveřejňovány na tenisových stránkách www.tenislitomerice.cz
 
Hana Kabelková

 

                staňte se sponzorem klubu